Вакансии в Чехии для рабочих Работа в Чехии Компании по трудоустройству за границей - партнерство Вакансии для строителей в Израиле Работа в Израиле Вакансии в Польше для повара и официанта Трудоустройство в Польше Вакансии для сварщика в Польше
1 2 3 4

Работа в Чехии вакансии для украинцев русских 2016 2017

Работа в Чехии вакансии для украинцев русских 2016 2017 без посредников и без знания языка, мы предоставляем вакансии от работодателя.

Требуются в Чехию сварщики (газорезка+газосварка).

З/Пл от 900-1300 дол. (от выработки).
Работа сварщиком в Чехии.

  • Срок действия контракта: от 6 мес (продление на год).
  • Место работы: Брно/Карловы Вары.
  • Предприятие: строительные компании.
  • График работы: 6 дней в неделю (10-12 часовой рабочий день).
  • Приглашение на работу: от работодателя, для оформления рабочей визы.
  • Жилье: предоставляется работодателем.
  • Со всеми работниками подписывается внешний экономический договор.
  • Необходимые документы: загран.паспорт, гражданский паспорт, идент.код, флюорограмма, документы, подтверждающие квалификацию (при наличии таковых).
Суммарные затраты на оформление полного пакета документов составят порядка необходимо уточнять по телефону. Временные - 4-5 недель, если есть открытая рабочая виза - до 3х недель. 

Требуются в Чехию мастера строительных специальностей.

З/Пл от 800-1100 дол.
Работа в Чехии на стройке.

  • Срок действия контракта: от 6 мес (продление на год).
  • Место работы: Брно/Карловы Вары.
  • Предприятие: строительная компания.
  • График работы: 6 дней в неделю (10-12 часовой рабочий день).
  • Приглашение на работу: от работодателя, для оформления рабочей визы.
  • Жилье: предоставляется работодателем.
  • Со всеми работниками подписывается внешний экономический договор.Необходимые документы: загран.паспорт, гражданский паспорт, идент.код.
Суммарные затраты на оформление полного пакета документов составят порядка необходимо уточнять по телефону. Временные - 4-5 недель.

Требуются в Чехию разнорабочие.

З/Пл  700-900 дол.
Работа разнорабочим в Чехии.

  • Место работы: Брно/Карловы Вары.
  • Срок действия контракта: от 6 мес (продление на год).
  • Предприятие: строительная компания.
  • График работы: 6 дней в неделю (10-12 часовой рабочий день).
  • Приглашение на работу: от работодателя, для оформления рабочей визы.
  • Жилье: предоставляется работодателем.
  • Со всеми работниками подписывается внешний экономический договор.
  • Необходимые документы: загран.паспорт, гражданский паспорт, идент.код.
Суммарные затраты на оформление полного пакета документов составят порядка необходимо уточнять по телефону. Временные - 4-5 недель

Требуются в страны ЕС разнорабочие.

З/Пл  900-1000 евро (от выработки).


  • Место работы: ЕС
  • Срок действия контракта: от 6 мес (продление на год).
  • График работы: 6 дней в неделю (10-12 часовой рабочий день).
  • Приглашение на работу: от работодателя, для оформления рабочей визы.
  • Жилье: предоставляется работодателем.
  • Со всеми работниками на Украине подписывается внешний экономический договор (договор трудоустройства).
  • Необходимые документы: загран.паспорт, гражданский паспорт, идент.код.
Суммарные затраты на оформление полного пакета документов составят порядка необходимо уточнять по телефону. Временные - порядка 4х недель

Як влаштуватися на роботу в Чехії 2016 та у 2017 році
Зараз у важкий час, при економічному спаді, в країні у Чехії проживають і працюють близько 100 тисяч нашіх українців, добуваючи собі ПМЖ та ВНЖ, з полученням громадянства.

Багато українців на даний час, котрі вважають, що їх зарплата чи рівень зарплати і рівень життя заслуговують на краще чим в Україні, можуть спробувати зараз легально працевлаштуватися в Чехії.

Там мають попит фахівці самих різних галузей як з вищим, так і з середньою спеціальною освітою. Ми з'ясували, у представників яких професій найвищі шанси знайти роботу в Чехії, як це зробити, і на яку зарплату можна розраховувати.

Як знайти роботу

Варіантів пошуку роботи в Чехії кілька.
Перший і найпростіший - звернутися в Україні в рекрутингове агентство з працевлаштування за кордоном.

Його співробітники не тільки допоможуть знайти підходящу вакансію на 2016 та 2017 рік, але і візьмуть на себе всі переговори з потенційним роботодавцем, допоможуть в оформленні та перекладі документів і взаємодії з чеським посольством і держорганами.

Звичайно, це просто, але недешево: мінімальний пакет послуг подібних агентств обійдеться в 400-450 євро.
Щоб не нарватися на шахраїв, перш ніж віддавати гроші, попросіть показати документи  агентства. Перед підписанням договору обов'язково проконсультуйтеся з юристом. І найпростіше - подивіться відгуки про агентство на форумах в інтернеті. Якщо воно працює не перший рік і / або встигло себе добре зарекомендувати, ви про це обов'язково прочитаєте.

Варіант другий і більш складний - шукати роботу самостійно. Для цього рекомендуємо зайти на сайт міністерства праці Чеської Республіки portal.mpsv.cz і пошукати підходящі вакансії там. Або ж звернеться до найбільшим чеським порталам з пошуку роботи:
http://www.sprace.cz
http://www.prace.cz
http://jobdnes.idnes.cz

Заробітна плата

Зарплати в різних регіонах Чехії відрізняються. Так, в Празі фахівець з вищою освітою в середньому отримує 1400-2000 євро, або 35-50 тис. Крон на місяць. Середня зарплата за межами столичного регіону сягає 1000-1300 євро, або 25-32,5 тис. Крон, на півночі країни - 500-600 євро, або 12,5-15 тис. Крон. Причому ці гроші - "чисті" - отримані на руки після сплати всіх податків і медстраховки. Природно, чим менше зарплата, тим менші податки.

Зараз в Чехії працюють офіційно, тобто за контрактом, з офіційною заробітною платою, медстраховкою, відпусткою в 28 календарних днів, близько 40 тис. українців. Природно, всі вони мають "зелену карту ".

Багато чеських роботодавців надають житло або допомагають його оплатити. Також при укладенні контракту на 2-3 роки через 14 місяців перебування в Чехії український фахівець може забрати з України близьких родичів - батьків, дружину, чоловіка або дітей, при умові получення ВНЖ чи ПМЖ.

Єдиний недолік: перші 3-6 місяців, поки українець буде практикуватися і освоюватися на новій роботі, йому будуть платити менше. Так, стартова зарплата хіміків, інженерів і металургів - 1000 євро. Після вона збільшується до 1500-1600 євро. У зварювальників, механіків і слюсарів в перші місяці роботи зарплата становить 800-900 євро, а потім піднімається до 1000-1100. Однак це, як правило, не стосується дорожніх і будівельних робітників, офіціанток, покоївок і пакувальниць: у них зарплата не змінюється і становить від 650 до 800 євро.

Яка професія в ціні

У Чеській Республіці до кінця минулого року було близько 540 тис. Безробітних - приблизно 9,4% всього працездатного населення країни. Такі цифри можна пояснити надлишком фахівців в одних галузях і гострою нестачею в інших.

За даними Мінпраці Чехії, в країні величезна кількість представників юридичних та економічних спеціальностей (це найпопулярніші напрямки в чеських вузах), яким з кожним роком все важче знайти роботу через високу конкуренцію. А ось фахівців в таких галузях, як хімічна промисловість, машинобудування або металургія, не вистачає. Такі спеціальності не користуються популярністю у абітурієнтів чеських вузів: часто за цими напрямками в вузах явний недобір чи нема конкурсу взагалі.

"Дуже часто від чеських роботодавців приходить запит на людей з дипломами хіміків, хіміків-технологів, інженерів різних виробництв, металургів і конструкторів в області автомобільного виробництва, що володіють хоча б невеликим досвідом роботи. Не менш цінні хороші програмісти і айтішники", - говорить директор Агентства трудових ресурсів Олександр Фотима.

Ще одна велика проблема в Чехії - гостра нестача лікарів. Так, за даними місцевого Мінпраці, середній вік лікарів становить 52 роки. Керівництву клінік часом буває дуже важко знайти працівника замість доктора, що вийшов на пенсію.

"Причина такого ахового положення в чеській медицині досить проста: багато молодих медиків щорічно виїжджають в інші країни ЄС, наприклад, до Німеччини, Данії, Ірландії, Швейцарії або Великобританію.

Там з їх професією можна заробити в два-три рази більше. Зате українські лікарі отримують відмінний шанс знайти хорошу роботу в Чехії ", - пояснила експерт компанії "Гольфстрім " Поліна Неер.

Інша дефіцитна категорія працівників в Чехії - люди з середньою спеціальною освітою або кваліфіковані робітники: механіки, зварювальники, фрезерувальники, каменярі, малярі-штукатури, слюсарі-водопровідники, теслі, столяри і будівельники. Є чимало пропозицій і для жінок. Це може бути робота покоївки, офіціантки, пакувальники і раскладчіци товарів в супермаркеті. На думку Олександра Фотими, нестача представників робочих спеціальностей викликана тим, що чехи рідко йдуть на фізично важку роботу.

Дозвільні процедури

Щоб знайти роботу в Чехії, українцеві необхідно отримати "зелену карту" - дозвіл на довгострокове перебування з метою працевлаштування на території Чеської Республіки.

Термін дії карти для фахівців з вищою освітою - три роки, а для власників диплома про закінчення технікуму, коледжу, училища або шкільного атестата - два роки. Після закінчення цього періоду термін дії карти можна продовжити.

Український здобувач, який знайшов підходящу вакансію в інтернеті або через рекрутингове агентство, повинен зв'язатися з роботодавцем. Якщо переговори будуть успішними, роботодавець створює вакантне місце на чеській біржі праці. Протягом місяця вакансія буде доступна для чехів і жителів країн ЄС. Якщо за цей час охочих зайняти вакантне місце не знайдеться, українець може подавати заяву і всі необхідні документи в чеське посольство на отримання "зеленої карти" і на конкретну вакансію в Чехії. Чеське Мінпраці розгляне заяву про прийом на роботу від українця і, в разі позитивного рішення, посольство Чехії повідомить про це українському здобувачеві. Далі українець отримує візу на в'їзд до Чехії, а після прибуття забирає "зелену карту" в відділенні міграційної служби МВС і стає на облік у місцевій поліції як іноземець. Тільки лише після цього він може вийти на роботу. Час від першої зв'язку з роботодавцем і до отримання "зеленої карти" зазвичай становить 2-2,5 місяці.

Умови для отримання роботи

Для отримання будь-якої роботи за фахом в Чехії людям з вищою і середньою спеціальною освітою доведеться пройти процедуру нострифікації або, іншими словами, легалізації українського диплома. Процедура ця в Чехії проста і недорога. Спочатку переводимо свій диплом на чеський і запевняємо його у судового перекладача. Потім відсилаємо заявку на легалізацію диплома в чеська вуз, який має акредитацію за відповідним фахом. Через 2-3 місяці приходить відповідь з схваленням або відмовою через невідповідність навчальних програм. Що стосується медичного диплома, то, якщо приходить позитивну відповідь, лікар повинен буде здати апробаційні іспит при Міністерстві охорони здоров'я Чехії для підтвердження своїх професійних знань.

Також слід пам'ятати, що обов'язкова умова для отримання роботи в Чехії фахівцями з вищою освітою - знання чеської мови хоча б на середньому рівні. Представникам же робочих спеціальностей досить знати чеську на початковому рівні і вчити його далі вже в процесі роботи.

Особистий досвід - Чехия работа для украинцев отзывы 2016 для мужчин и женщин и семейных пар

Щоб дізнатися, як живеться і працюється українцям в Чехії, ми поспілкувалися з Олегом Шаповалом (45 років) з Хмельницької області, який поїхав до Чехії по "зеленій карті".
"Я живу в Чехії вже півроку. Перед тим як приїхати, вісім місяців вчив чеську. Мені вона давалася легко, тому що крім українського я знаю ще й польський.

Я працюю за фахом - стоматологом в приватній клініці в Кладно, невеликому місті в 50 км від Праги. Спочатку їхав сюди із-за можливості хороших заробітків і більш високого рівня життя. Поживши тут, я зайвий раз переконався, що саме в цій країні хочу ростити дітей і будувати своє майбутнє. через рік заберу сина і дружину з України. Дружина теж лікар і зможе поїхати до Чехії тим же способом, що і я. а моя старша донька - студентка, вона зараз вчиться в Польщі, а в подальшому зможе перевестися в чеська вуз. Адже тут все вищу освіту безкоштовне ", - розповів медик.

За словами Шаповала, поки що його зарплата становить 1000 євро і працює він під керівництвом колеги-чеха. Однак через кілька місяців зарплату повинні підняти в два рази і він буде працювати самостійно. У перспективі, після закінчення трирічного контракту, Олег зможе оформити підприємницьку візу і відкрити свій приватний стоматкабінет.
Оренда скромної квартири і комунальні послуги обходяться лікаря в 120 євро в місяць. Стільки ж він витрачає і на продукти. Близько третини заробленого відсилає сім'ї.